فهرست

تازه‌ترين اخبار

به مناسبت چهلمین سالروز گرامیداشت آزادسازی خرمشهر؛

افزون بر 100 برنامه فرهنگی در کتابخانه های عمومی استان خراسان شمالی برگزار شد

مدیر کل کتابخانه های عمومی خراسان شمالی از اجرای بیش از 100 برنامه فرهنگی به مناسبت چهلمین سالروز گرامیداشت آزادسازی خرمشهر در کتابخانه‌های عمومی این استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان خراسان شمالی؛ مهدی آریان از اجرای بیش از 100 برنامه فرهنگی به مناسبت چهلمین سالروز گرامیداشت آزادسازی خرمشهر در کتابخانه‌های عمومی استان خبر داد و گفت: کتابخانه های عمومی استان همزمان با چهلمین گرامیداشت آزادسازی خرمشهر پذیرای اعضای کتابخانه‌ها و علاقه‌مندان کتاب و کتابخوانی بود.
مهدی آریان با اشاره به تقارن این ایام با شهادت حضرت امام جعفر صادق(ع)، اظهار کرد: بیش از 100 برنامه فرهنگی، ترویجی و تبلیغی در کتابخانه‌های عمومی استان خراسان شمالی به مناسبت سوم خرداد اجرا شد.
آریان افزود : این برنامه‌ها باهدف حفظ و نشر آثار ارزش‌های دفاع مقدس، تبیین و ترویج فرهنگ مقاومت، ایثار، شهادت، جهاد و خودباوری دینی و ملی با شعار «ما مقاوم هستیم» اجرا شد.
وی گفت: دیدار با خانواده شهدا، غبارروبی گلزار شهدا، برگزاری مسابقه کتابخوانی، جمع خوانی کتاب، شعرخوانی از کتاب های دفاع مقدس، معرفی کتاب، مسابقه نقاشی و رنگ آمیزی از جمله برنامه های اجرا شده در شهرستان ها بوده است.
مهدی آریان با اشاره به برگزاری ویژه برنامه * ما مقاوم هستیم * افزود: این ویژه برنامه با همکاری بنیاد حفظ آثار و نشر آثار دفاع مقدس به صورت مجازی برگزار شد.
به گفته مدیرکل کتابخانه های عمومی استان خراسان شمالی اجرای سرود سلام فرمانده توسط دانش آموزان عضو کتابخانه های عمومی در شهرستان از دیگر برنامه های اجرا شده در این ایام بوده است.