فهرست

تازه‌ترين اخبار

به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر؛

ویژه برنامه ما مقاوم هستیم برگزار شد

به همت اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان شمالی به مناسبت سوم خرداد ماه ، سالروز آزادسازی خرمشهر ویژه برنامه ما مقاوم هستیم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی خراسان شمالی، به مناسبت سوم خرداد ماه سالروز آزادسازی خرمشهر ویژه برنامه " ما مقاوم هستیم" و با همکاری بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در کتابخانه مرکزی بجنورد ( آیت الله مهمان نواز) برگزار شد.
حجت الاسلام افشین فر مدرس حوزه علمیه و دانشگاه در این ویژه برنامه با تاکید بر اینکه آزادسازی خرمشهر دستاوردی بزرگ برای انقلاب اسلامی بود، گفت: توطئه دشمنان برای تصرف خاک ایران و براندازی نظام تازه شکل گرفته جمهوری اسلامی با راهبری امام راحل و سلحشوری و رشادت رزمندگان اسلام خنثی شد.
حجت الاسلام افشین فر افزود: دوران دفاع مقدس بسترساز شکل گیری و رشد اندیشه " ما می توانیم گام های بزرگی در مسیر آبادانی و استقلال کشور برداریم" در جوانان کشور بود و این دوران تجربه بسیار خوب از حکمرانی مردمی بود.
سرهنگ ناصر رستمی از یادگاران دوران دفاع مقدس نیز در این نشست با بیان خاطرات دوران دفاع مقدس، افزود: مسئله آزادسازی خرمشهر باید متناسب با کلیات جنگ بررسی شود تا بتوانیم به عظمت این پیروزی پی ببریم.
وی گفت: در هشت سال دوران دفاع استکبار جهانی علیه ایران بودند اما اراده و لطف الهی، فرماندهی و رهبری امام راحل و حضور مردم از عاملان پیروزی رزمندگان اسلام و فتح و آزادسازی خرمشهر بود.