فهرست

پیام تبریک مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان شمالی به مناسبت سالروز تشکیل نهاد کتابخانه های عمومی کشور

مهدی آریان مدیرکل کتابخانه های عمومی استان خراسان شمالی با صدور پیامی فرارسیدن ١٧ اسفند ماه نوزدهمین سالروز تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور را به کتابداران و دوستداران کتاب تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی خراسان شمالی، متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم 

کتاب یکی از مهمترین و موثرترین منابع برای شکل گیری هویت فرهنگی یک جامعه است که می تواند به مثابه یک حافظه، پیشینه تاریخی، اجتماعی و فرهنگی یک ملت را ثبت و ضبط و در اختیار آیندگان قرار دهد.
کتابخانه به عنوان یکی از بازوهای مهم فرهنگی مکانی امن و اثرگذار برای دوستداران کتاب است و اهل مطالعه و فرهنگ می توانند با مراجعه به این مکان در راستای ارتقاء فرهنگ و مطالعه گام هایی ماندگار برداشته و زمینه ساز پیشرفت و آبادانی این مرز و بوم باشند.
١٧ اسفند ماه سالروز تأسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور فرصتی مغتنم برای حضور مسئولان و علاقمندان به کتاب در کتابخانه های عمومی و آشنایی با فعالیت ها و خدمات حوزه کتابخانه ای است، اینجانب ضمن تبریک فرارسیدن نوزدهمین سالروز تأسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور با قدردانی از زحمات کتابداران ساعی و پرتلاش استان خراسان شمالی که بدون هیچ چشمداشتی در مسیر اعتلای فرهنگ استان تلاش می کنند، توفیق روزافزون آنان را از درگاه امن الهی مسئلت دارم.
مهدی آریان
مدیر کل کتابخانه های عمومی استان خراسان شمالی