فهرست

تازه‌ترين اخبار

تسلیت:

پیام سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان به مناسبت فرارسیدن دومین سالگرد شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی

سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان خراسان شمالی فرارسیدن دومین سالگرد شهادت شهید حاج قاسم سلیمانی را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی خراسان شمالی، مهدی آریان، سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان طی پیامی  فرارسیدن دومین سالگرد شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی را تسلیت گفت.

در این پیام آمده است:
بسم رب شهدا و صدیقی
«بهشت؛ پاداش معامله با خداست»
مقام معظم رهبری(حفظه الله تعالی)
شهادت در راه خدا پاداش کسانی است که عاشقانه در راه تظلم‌خواهی قدم نهادند.
پهلوان، قهرمان، مرد میدان شایسته کسی است که با تمام وجود خود برای اعتلای جایگاه انسانیت و همچنین دفاع از حریم اهل‌بیت(ع) و ایران اسلامی ایستاد و در میدان ماند.
سردار دل‌ها در جایگاه های مختلف سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و دفاعی تمام‌قد «مرد میدان» بود، مردی برای جذب همه آحاد جامعه با تفکر و سلایق مختلف، فارغ از چپ و راست بودن، باحجاب و بی‌حجاب بودن فرزندان ایران اسلامی را فرزندان، برادران و خواهران خود میدانست.
او مردی بود که با نگاه جهان‌شمول خود همواره عزت و آبرومندی برای همه جهانیان خصوصا مسلمانان آرزو داشت و در این راه تلاش می کرد.
امروز در دومین سالگرد شهادت این مرد بزرگ که حقیقتاً قلم‌ها از بیان اوصاف پاک و مقدس ایشان ناتوان و قاصرند ضمن تبریک و تسلیت به محضر شریف امام زمان (عج) و نائب بر حقش حضرت امام خامنه‌ای(حفظه‌الله تعالی)، ملت آزادی‌خواه جهان، مردم شریف ایران اسلامی و خانواده معزز ایشان، امیدوارم سربازان خوبی برای تبیین و تشریح اندیشه و مکتب حاج قاسم در زمینه‌های مختلف سیاسی، اجتماعی و فرهنگی در جامعه باشیم.
 
مهدی آریان- سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان خراسان شمالی