فهرست

يادداشت و پيام

پیام مدیر کل کتابخانه های عمومی خراسان شمالی به مناسبت سوم خرداد ماه سالروز آزادسازی خرمشهر

مهدی آریان مدیرکل کتابخانه های عمومی استان خراسان شمالی با صدور پیامی سوم خرداد ماه سالروز آزادسازی خرمشهر را تبریک گفت.


به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی خراسان شمالی ، متن پیام به این شرح است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

امروز چهلمین سالروز حماسه آزاد سازی خرمشهر قهرمان است روزی که مردم  ایران در برابر بُهت و حیرت جهانیان با اتحاد و همبستگی توانستند حماسه مقاومت، ایثار و دلاورمردی را رقم بزنند و در اذهان عمومی ماندگار شوند.
دلاورمردان و ایثارگران زن و مرد در آن روزهای بحرانی بدون هیچگونه ترس و هراسی در جبهه نبرد حق علیه باطل و در راستای حفظ آرمان های انقلاب اسلامی حضور یافتند و درس آزادگی و غیرت را برای جهانیان به ویژه دشمنان نظام جمهوری اسلامی به نمایش گذاشتند تا آنان بدانند ملت غیور ایران در برابر هر دسیسه و نیرنگی ایستادگی کرده و اجازه تصرف حتی یک وجب از خاک ایران را نخواهند داد.
حماسه بزرگ آزادسازی خرمشهر موجب شد تا مردم با روحیه ای مضاعت در مسیر رشد و بالندگی گام بردارند، لذا بازخوانی آن حماسه بزرگ برای نسل امروز حائز اهمیت است.
اینجانب فرارسیدن سوم خرداد ماه سالروز فتح خرمشهر، روز مقاومت، ایثار و پیروزی را به‌ تمامی مردم شریف استان خراسان شمالی به ویژه خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران تبریک عرض کرده و برای همگان توفیق روز افزون ، عزت و سربلندی را از خداوند بزرگ مسئلت دارم.
مهدی آریان
مدیر کل کتابخانه های عمومی خراسان شمالی