فهرست

تبريك

پیام تبریک سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومي خراسان شمالی به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و بزرگداشت روز زن

سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان شمالی طی پیامی فرارسیدن ولادت حضرت فاطمه (س) و بزرگداشت روز زن را به تمامی زنان و بانوان همکار شاغل در اداره کل و مجموعه کتابخانه های استان تبریک و تهنیت گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی خراسان شمالی، مهدی آریان، سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان شمالی طی پیامی فرارسیدن ولادت حضرت فاطمه (س) و بزرگداشت روز زن را به تمامی زنان و بانوان همکار شاغل در اداره کل و مجموعه کتابخانه های استان تبریک و تهنیت گفت.
متن پیام  به این شرح است:
میلاد با سعادت دختر نبوت، همسر ولایت، مادر امامت، شیر زن عرصه مقاومت، بانوی دوعالم ، حضرت ام ابیها فاطمه زهرا (س) که به نام پر شکوه و جلال روز زن نامگذاری شده است را به تمامی زنان اسلام و بانوان همکار  شاغل در اداره کل  و مجموعه کتابخانه های استان تبریک عرض می نمایم.
براستی حضرت زهرای مرضیه(س) نه تنها برای زنان، بلکه الگویی برای تمامی انسانها و مروّج شهامت، شجاعت، حق آوری، حق مداری و دفاع از حقانیت بودند.
برهمین اساس در سالروز میلاد خجسته  بزرگ بانوی اسلام حضرت فاطمه زهرا(س)  و بزرگداشت روز زن ومقام مادر، اینجانب فرارسیدن این روز خجسته را به همه بانوان و همکاران گرامی  تبریک و تهنیت می گویم و امیدوارم  توفیق بهره گیری از زلال معنویت حضرت صدیقه (س) را بدست آوریم .