فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با اعلام منتخبین جشنواره ؛

کتابدار فاروجی برگزیده نخستین جشنواره کتاب‌خوان و رسانه شد

مرضیه مهربان، کتابدار کتابخانه عمومی امام صادق(ع) روستای خیر آباد شهرستان فاروج استان خراسان شمالی در نخستین جشنواره کتاب‌خوان و رسانه کشور در بخش اصلی گفت و گو حائز رتبه سوم شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی خراسان شمالی، نخستین جشنواره کتاب‌خوان ورسانه در کشور در حالی به پایان رسید که مرضیه مهربان، کتابدار کتابخانه عمومی امام صادق(ع) روستای خیر آباد شهرستان فاروج  این استان  در مراسم اختتامیه این جشنواره منتخب یکی از  بخش های مختلف جشنواره شد.
 مرضیه مهربان، کتابدار فاروجی در این جشنواره با عنوان خبر قدیمی ترین کتابدار فاروج کجاست؟  از خبرگزاری شبستان شرکت کرده بود که بعنوان کتابدار فعال در حوزه خبر موفق به کسب رتبه سوم این جشنواره در بخش اصلی گفت و گو شد.
 مراسم اختتامیه نخستین دوره جشنواره «کتاب خوان و رسانه» همزمان با روز خبرنگار و با گرامیداشت یاد امیرحسین فردی، نویسنده و روزنامه نگار فقید، یکشنبه ۱۷ مردادماه با حضور علیرضا مختارپور، دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، مهدی توکلیان، مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل و دبیر جشنواره، اعضای هیئت داوران جشنواره، جمعی از مسئولان نهاد و شخصیت‌های برجسته رسانه‌ای، به صورت مجازی برگزار شد که طی آن برگزیدگان این جشنواره  معرفی و تجلیل شدند.
گفتنی است؛ این جشنواره با مشارکت بیش از ۳۰۰ خبرنگار و ارسال ۹۰۰ اثر  در بخش‌های اصلی، جنبی، رادیویی و تلویزیونی مراکز استانی و بخش ویژه برگزارشد.
نسخه قابل چاپ