فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با هدف معرفی و تبلیغ جشنواره کتابخوانی رضوی ؛

برنامه های فرهنگی کتابخانه نبوت در یازدهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی برگزارشد

مسئول کتابخانه عمومی نبوت لوجلی شیروان از برگزاری برنامه های فرهنگی متعدد این کتابخانه با هدف معرفی و تبلیغ یازدهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی خبرداد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی خراسان شمالی، احمد نورمحمد زاده، مسئول کتابخانه عمومی  نبوت لوجلی شیروان از برگزاری برنامه های فرهنگی  متعدد این کتابخانه با هدف معرفی و تبلیغ یازدهمین دوره  جشنواره کتابخوانی رضوی  خبرداد.
نورمحمد زاده گفت:  در راستای  تبلیغ  و معرفی یازدهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی جشنواره رضوی  از  آغاز شروع سال تحصیلی جدید  و بازگشایی مدارس  موفق به حضور در جمع دانش آموزان و اولیای آنها شدیم  و  ضوابط و شرایط شرکت در این مسابقه برای آنها توضیح داده شد.
وی افزود:  برپایی نمایشگاه کتب رضوی و اهدای بسته های فرهنگی همراه با بروشور مسابقه و برگه آدرس سامانه samakpl.ir از دیگر برنامه های فرهنگی برگزار شده توسط این کتابخانه است.
نورمحمد زاده همچنین بیان کرد:  نزدیک به ۲۵ الی ۳۰ پویش که توسط تعدادی از اولیا  و دانش آموزان  تهیه شده بود ولی به دلایلی از جمله  نبود امکانات (اینترنت - گوشی موبایل و خطای سیستمی) موفق به ثبت نهایی در سامانه     نشده بودند، با معرفی شماره واتساپ اعلامی در مدرسه وحضور تعدادی از دانش آموزان در  محل کتابخانه  برای شرکت در بخش پویش مجازی جشنواره  ثبت نهایی کردیم.


 
نسخه قابل چاپ