فهرست

اخبار شهرستان‌ها

رئیس کتابخانه مرکزی بجنورد خبر داد:

برگزیدگان مسابقه کتابخوانی «دختران آفتاب» معرفی شدند

برگزیدگان مسابقه کتابخوانی «دختران آفتاب» که با همکاری دانشگاه کوثر بجنورد و این کتابخانه به مناسبت هفته کتاب برگزار شد، معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان شمالی، رضا آدمیان، رئیس کتابخانه مرکزی بجنورد، از اعلام اسامی برگزیدگان مسابقه کتابخوانی «دختران آفتاب» که با همکاری دانشگاه کوثر بجنورد به مناسبت هفته کتاب برگزار شد، خبر داد.
آدمیان گفت: کتاب «دختران آفتاب» با استفاده از سبک «داستان‌مقاله» به بررسی و نقد و رد و اثبات مؤلفه‌ها و مباحث و شبهات حوزه‌ی زن و خانواده و جامعه می‌پردازد.
وی افزود: این اثر که نوشته بهزاد دانشگر، امیرحسین بانکی پور فرد و محمدرضا رضایتمند می باشد، توسط انتشارات سروش در 480 صفحه به چاپ رسیده است.
رئیس کتابخانه عمومی مرکزی آیت الله مهمان نواز  بجنورد خاطرنشان کرد: کتابخانه های عمومی با برگزاری مسابقات کتابخوانی به مناسبت های مختلف، درصدد ایجاد انگیزه و ارتقای سطح فرهنگ مطالعه مفید در جامعه هستند و کتابخانه آیت الله مهمان نواز نیز در همین راستا، با همکاری سازمان های دیگر اقدام به برگزاری مسابقات کتابخوانی مناسبتی با موضوعات مختلف در سطح شهرستان می کند.
 آدمیان همچنین  در پایان ضمن تشکر از تمام شرکت کنندگان در مسابقه گفت:  مرضیه بهادری، مسلم امامیان و  معصومه وحدانی برندگان این مسابقه کتابخوانی بودند، که به ترتیب به هر یک مبلغ سه میلیون، دو میلیون و یک میلیون ریال به رسم یادبود اهدا خواهد شد.
نسخه قابل چاپ