فهرست

اخبار شهرستان‌ها

برگزاری بیش از 50 برنامه فرهنگی در کتابخانه‌های عمومی شهرستان مانه و سملقان در ماه مبارک رمضان

زکیه آذرمهر مسئول کتابخانه شهید بهشتی آشخانه از برگزاری ویژه برنامه‌های فرهنگی و مذهبی در کتابخانه‌های عمومی شهرستان مانه و سملقان به مناسبت ماه مبارک رمضان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان خراسان شمالی، کتابخانه‌های عمومی  شهرستان مانه و سملقان در ماه مبارک رمضان با برگزاری بیش از 50 برنامه فرهنگی مذهبی فضای متفاوتی را تجربه کردند.
آذرمهر افزود: برنامه های ویژه ماه مبارک رمضان در کتابخانه های عمومی شهرستان  با هدف آشنایی اعضا با برنامه های فرهنگی، مذهبی و تربیتی کتابخانه‌ های عمومی و پر کردن اوقات فراغت اعضای روزه‌دار در کتابخانه‌ های عمومی برگزار شد و تمام علاقه‌ مندان توانستند با مراجعه و عضویت در کتابخانه ‌های عمومی از این کلاس ‌ها و دوره های آموزشی استفاده کنند.
وی تصریح کرد: از جمله این برنامه ‌ها می‌توان به برگزاری نمایشگاه کتاب، برگزاری کارگاه های آموزشی، مسابقات نقاشی، مسابقات کتابخوانی،  جمع خوانی و بلند خوانی کتاب، شعرخوانی و معرفی کتاب در کتابخانه‌‌ های عمومی شهرستان در این ماه پربرکت اشاره کرد.
مهم ترین رویداد فرهنگی در ماه مبارک رمضان برگزاری اختتامیه جشنواره کتابخوانی رضوی و تقدیر از برندگان جشنواره رضوی بود که در آن بیش از 45 نفر در شهرستان مانه و سملقان در سنین مختلف تقدیر شدند.
آذرمهر در ادامه گفت: حسن ختام این ماه ، راهپیمایی باشکوه روز قدس بود که کتابداران و همکاران شهرستان همچون سایر مردم انقلابی استان در خلق این حماسه نقش آفرینی کردند.

 
نسخه قابل چاپ