فهرست

اخبار شهرستان‌ها

برگزاری نمایشگاه کتاب در حاشیه نماز جمعه راز

کتابخانه عمومی شیخ عبدالله رازی شهرستان رازوجرگلان نمایشگاه کتاب با هدف معرفی کتب و منابع موجود در کتابخانه با موضوع فتح خرمشهر و سیره امام جعفر صادق علیه السلام در حاشیه نماز جمعه شهر راز برگزار کرد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان شمالی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان راز و جرگلان با اعلام این خبر افزود: کتاب از دیرباز حافظ و احیاء‌کننده تفکر و اندیشه‌های والا و منبع عظیمی بوده‌است که طالبان علم، اندیشه و حقیقت را سیراب کرده و در رشد و حیات اجتماعی تاثیر بسزایی داشته است.
 آزاده پارسا با تاکید بر اینکه یکی از بزرگترین اقدامات فرهنگی ترویج کتاب و کتابخوانی و افزایش سطح آگاهی در بین مردم است، گفت: امروزه هجوم دشمن از طریق مرزهای فرهنگی انجام می‌شود و بالابردن میزان سواد و کسب دانایی از طریق مطالعه برای مردم یک امر ضروری است و بنابراین برگزاری نمایشگاه کتاب و عرضه آثار فاخر ملی و بین‌المللی و آموختن فرهنگ زیبای مطالعه یکی از نیازهای جامعه ما است.
پارسا با اشاره به برگزاری نمایشگاه کتاب در شهر راز، افزود: از عموم مردم فهیم شهرستان راز و جرگلان دعوت می شود با شرکت در این نمایشگاه از این فرصت مغتنم برای بهره مندی از منابع ارزشمند ارائه شده بهره مند شوند.
نسخه قابل چاپ