فهرست

اخبار شهرستان‌ها

مسابقه کتابخوانی ولایت عشق در شهرستان جاجرم برگزار می شود

محمد عباس زاده رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان جاجرم از برگزاری مسابقه کتابخوانی ولایت عشق(آشنایی با خطبه غدیر) در سطح این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان شمالی، عباس زاده رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان جاجرم ضمن تبریک عید غدیر خم اظهار داشت: اهمیت فرهنگ و واقعه ی غدیر باید در جامعه اسلامی به یک فرهنگ فراگیر و مبنایی تبدیل شود.
وی همچنین با اشاره به اینکه ولایت در حقیقت نقطه اجتماع و اتحاد جامعه است، افزود: موضوع خلافت و جانشینی امام علی(ع)، چندین بار به صورت علنی و آشکار توسط پیامبر در مکان و زمان‌های مختلف بیان شده بود، اما اعلام علنی این خلافت در مراسم حج الوداع نشان از اهمیت والای امامت و معرفی ایشان به گروه‌ها و قبایل مختلف مردم داشت.

گفتنی است این مسابقه با همکاری دفتر امام جمعه، شهرداری شوقان، کمیته امداد امام خمینی(ره)، بهزیستی، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی،معاونت علمی پژوهشی بسیج سپاه جاجرم ،پایگاه مالک اشتر مسجدالنبی(ص) برگزار می شود.
علاقمندان می توانند جهت شرکت در مسابقه پاسخ سوالات خود را به صورت عدد ده رقمی به اینستاگرام کتابخانه به آدرس jajrm lib یا شماره تلفن09153845464در واتساب و یا بصورت کتبی به کتابخانه های سطح شهرستان تحویل دهند. در پایان به نفرات برتر جوایزی اهدا خواهد شد.
نسخه قابل چاپ