فهرست

اخبار شهرستان‌ها

به همت کتابداران برگزار می‌شود؛

برنامه های تابستانی در کتابخانه های عمومی شهرستان جاجرم

به همت کتابداران شهرستان جاجرم برنامه‌های متنوع آموزشی و فرهنگی در قالب کلاس‌های تابستانی در کتابخانه‌های عمومی این شهرستان در حال برگزاری است و علاقمندان می توانند با مراجعه به کتابخانه های عمومی این شهرستان در برنامه های فرهنگی مربوطه شرکت کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان خراسان شمالی، با فرارسیدن فصل تابستان، برنامه‌های مختلف فرهنگی در کتابخانه‌های عمومی شهرستان جاجرم به منظور ترویج فرهنگ کتابخوانی و غنی‌سازی اوقات فراغت شهروندان به ویژه کودکان و نوجوانان در نظر گرفته شده و در حال برگزاری است.
طبق برنامه‌ریزی های صورت گرفته، درکتابخانه عمومی شهید مطهری شهر جاجرم در روزهای شنبه و چهارشنبه هر هفته کلاس های آموزش نقاشی ویژه خردسالان و نوجوانان، دوشنبه های هر هفته کلاس قصه گویی و بازی های گروهی ، آموزش کاردستی و خوشنویسی در روز سه شنبه و کلاس با هم بخوانیم چهارشنبه های هر هفته در حال برگزاری است.

در کتابخانه عمومی قلمچی چهار بید کلاس های قصه گویی و جمع خوانی و روخوانی قرآن کریم به ترتیب در روزهای پنجشنبه و چهارشنبه هر هفته تشکیل می شود.

 در روزهای زوج هفته کلاس آموزش نقاشی (ویژه کودکان) و در روزهای فرد هفته کلاس آموزش طراحی در کتابخانه عمومی شهدای طبر شهرستان جاجرم در حال برگزاری است.
کلاس های نقاشی ویژه کودکان و قصه گویی در روزهای چهارشنبه ، کلاس آموزش کاردستی پنجشنبه ها و کلاس آموزش نقاشی روی سفال در روزهای فرد هفته در کتابخانه عمومی باقرالعلوم(ع)شوقان برگزار می شود.

بر اساس این گزارش در کتابخانه عمومی آیت الله خامنه ای سنخواست کلاس آموزشی روان خوانی و روخوانی نیز شنبه ها و سه شنبه ها در حال برگزاری است.
 
نسخه قابل چاپ