فهرست

اخبار شهرستان‌ها

سرپرست اداره کتابخانه های شهرستان راز و جرگلان:

برنامه های متنوعی در کتابخانه های عمومی به مناسبت روز جهانی کودک برگزار شد

سرپرست اداره کتابخانه های شهرستان راز و جرگلان از برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی در کتابخانه های عمومی این شهرستان به مناسبت روز جهانی کودک خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان خراسان شمالی، سرپرست اداره کتابخانه های شهرستان رازو جرگلان در حاشیه جشن فرشته های زمینی به مناسبت روز جهانی کودک در کتابخانه عمومی راز اظهار داشت: در روز جهانی کودک کتابخانه‌های عمومی شهرستان راز و جرگلان به استقبال کودکان و پیش دبستانی های این شهرستان رفتند و برنامه های متنوعی را در کتابخانه های عمومی این شهرستان از قبیل شعر خوانی، قصه گویی،نمایش عروسکی و نقاشی و رنگ آمیزی به مناسبت این روز اجرا کردند.
آزاده پارسا گفت: کودکان ذخیره ارزشمند هر جامعه ای هستند که باید والدین و نهادهای فرهنگی توجه بیشتری به آنان داشته باشند.
وی افزود: الگو دهی از بهترین راهکارهای موثر در تربیت اخلاقی، روانی و اجتماعی کودک است چرا که در نظر کودک مربی نمونه برتر و الگوی شایسته ای است که کودک از رفتار او دانسته یا ندانسته ،پیروی‌ می کند بنبراین نهاد کتابخانه های عمومی در این راستا با تجهیز بخش کودک و منابع غنی و به روز و کتابداران کودک و برنامه های متنوع در این بخش از جمله قصه گویی، نمایش عروسکی ، شعرخوانی، معرفی کتاب و... را اجرا می کند.

 
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ