فهرست

اخبار شهرستان‌ها

به مناسبت هفته پژوهش؛

نشست نقد و رونمایی از کتاب ریاضیات پایه برگزار شد

به همت کتابخانه عمومی مرکزی آیت الله مهمان نواز بجنورد و با همکاری دانشگاه فرهنگیان بجنورد، به مناسبت هفته پژوهش، نشست نقد و رونمایی کتاب ریاضیات پایه با حضور نویسندگان و منتقدین و علاقه مندان در محل آمفی تئاتر کتابخانه دهخدا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان شمالی، رییس کتابخانه مرکزی بجنورد، از برگزاری نشست نقد و رونمایی کتاب " ریاضیات پایه" نوشته دکتر سیدجلال لنگری و دکتر محمد علیزاده جمال به مناسبت هفته پژوهش، با حضور نویسندگان، اساتید دانشگاه و دیگر علاقمندان به حوزه کتاب و کتابخوانی در محل آمفی تئاتر کتابخانه دهخدا خبر داد.
رضا آدمیان با اعلام این خبر افزود: این کتاب ارزشمند اثر دکتر سیدجلال لنگری و دکتر محمد علیزاده جمال از اساتید و مدرسین دانشگاه فرهنگیان بجنورد ویژه معلمان و دانشجویان رشته آموزش ابتدایی تدوین شده است.
در این نشست پروانه ذوالفقاری، مدیر گروه ریاضیات دانشگاه فرهنگیان بجنورد و آمنه کنعانی از مدرسین دانشکده ریاضیات دانشگاه فرهنگیان بجنورد به بیان دیدگاه ها و نظرات خود درباره این اثر پرداختند.
آدمیان در پایان افزود: کتابخانه مرکزی تلاش دارد با برگزاری اینگونه نشست ها از نویسندگان بومی حمایت کرده و در تبلیغ و ترویج آثار ارزشمند آنان گامی موثر بردارد.
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ