فهرست

اخبار شهرستان‌ها

برگزاری نشست نمایشنامه خوانی در کتابخانه علامه دهخدا

نشست نمایشنامه خوانی با خوانش نمایشنامه «هر کی یه مریضی داره» از جلد پانزدهم کتاب هدهد سفید در کتابخانه عمومی علامه دهخدای بجنورد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان خراسان شمالی، نمایشنامه خوانی از فعاليت‌هاي ترويجي نهاد كتابخانه‌هاي عمومي به شمار مي‌رود كه با توجه به استقبال افراد به ويژه جوانان و نوجوانان از نمايشنامه و هنر تئاتر طراحي شده است.  
نمایشنامه " هر کی یه مریضی داره" با نقش خوانی شش نفر از اعضای نوجوان کتابخانه علامه دهخدا برگزار و با استقبال بسیار خوب نوجوانان روبرو شد.
رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بجنورد در حاشیه نشست نمایشنامه خوانی با قدردانی از استقبال بسیار خوب جوانان از این برنامه، اظهار داشت: کتابخانه تنها جایی است که گذران وقت در آن سراسر سود و فایده است.
محسن امیری افزود: کتاب و کتابخوانی از موثرترین و کارآمدترین راهکارها برای توسعه و پیشرفت یک جامعه است و باید تلاش کنیم کودکان ما از سنین پایین تر با این فرهنگ ارزشمند آشنا شوند.
در پایان جلسه، از فرهنگی فرهیخته محسن زارع، با اهدای لوح، تقدیر به عمل آمد. محسن زارع، معلم کتابخوان و دلسوزی هستند که با تشویق دانش آموزان مقطع متوسطه اول به کتابخوانی، موفق شده اند تعداد زیادی از نوجوانان را کتابخوان نمایند و در حال حاضر بیش از صد نفر از دانش آموزان ایشان عضو فعال کتابخانه علامه دهخدا هستند.
 
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ