فهرست

اخبار شهرستان‌ها

به مناسبت فرارسیدن سومین سالروز شهادت سردار سلیمانی؛

جلسه نقد و بررسی کتاب عقیق سلیمانی در کتابخانه مرکزی اندیشه شیروان برگزار شد

به مناسبت فرارسیدن 13 دی ماه سالروز شهادت سردار سلیمانی و رزو جهانی مقاومت جلسه نقد و بررسی کتاب عقیق سلیمانی در کتابخانه مرکزی اندیشه شیروان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان خراسان شمالی، بمناسبت فرارسیدن سومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی و همزمان با روز مقاومت جلسه نقد و بررسی کتاب عقیق سلیمانی با حضور نماینده اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از شاعران و فعالان فرهنگی شهرستان در کتابخانه مرکزی اندیشه شیروان برگزار شد.
مسئول کتابخانه مرکزی اندیشه ضمن گرامیداشت روز جهانی مقاومت و سالروز شهادت سردار سلیمانی، اظهار داشت: سخن از حاج قاسم در این کتاب سخن از یک ابرمرد است و برای سربازان قلم که با این اندیشه سروکار دارند این راه ادامه دارد.
سمانه رحمانی فضلی افزود: کتاب عقیق سلیمانی مجموعه اشعار بیش از صد شاعر هست که توسط حسین متولیان در سال 1399 گردآوری شده و  انتشارات پیک سروش به چاپ رسیده است.
گفتنی است ادامه این برنامه با شعرخوانی حسن رضازاده، و امان الله جعفر زاده همراه بود و همچنین معصومه قوامی دیگر شاعر شهرستان شیروان به خوانش اشعار خود به زبان فارسی و کرمانجی که در مدح و ستایش سردار سلیمانی سروده شده بود، پرداخت.
جمع خوانی کتاب عقیق سلیمانی و سخنرانی یکی از جانبازان دوران هشت سال دفاع مقدس و از مدافعان حرم شهرستان در خصوص شخصیت شهید حاج قاسم سلیمانی و روایت اتفاقات سوریه از دیگر برنامه های محوری این جلسه بود.
 
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ