فهرست

اخبار شهرستان‌ها

بمناسبت سومین سالگرد شهادت‌ سپهبد حاج قاسم سلیمانی برگزار شد؛

نشست فرهنگی نقد و بررسی کتاب «سلیمانی عزیز»

همزمان با سومین سالگرد شهادت‌ سپهبد حاج قاسم سلیمانی، نشست فرهنگی نقد و بررسی کتاب «سلیمانی عزیز» در کتابخانه عمومی شهید بهشتی آشخانه از توابع شهرستان مانه و سملقان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان خراسان شمالی، همزمان با سومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی  و روز مقاومت نشست فرهنگی نقد و بررسی کتاب "سلیمانی عزیز" با حضورسیاوش مهرو نویسنده بومی و عباس دهقان نماینده حوزه علمیه برادران و جمعی از شاعران و فعالان فرهنگی شهرستان و علاقمندان به کتاب و کتابخوانی در کتابخانه  برگزار شد.
عباس دهقان با اشاره به متن کتاب "سلیمانی عزیز" گفت: متن کتاب استاندارد و خوشخوان است و مخاطب به راحتی با شخصیت کتاب ارتباط  می گیرد، شخصیتی  که تا ابد نماد عزت، غیرت، اخلاص، استکبارستیزی، دفاع از مظلوم و وطن دوستی برای ملت شهید پرور ایران باقی خواهد ماند و مردم دلاوری‌های سردار دل‌ها را که در روزهای دفاع مقدس و دفاع از حرم اهل بیت(ع) در برابر هجوم بی‌امان دشمنان نظام و انقلاب سینه سپر کرد، فراموش نخواهند کرد.
کتابدار کتابخانه شهید بهشتی نیز ضمن گرامیداشت روز جهانی مقاومت و سالروز شهادت سردار سلیمانی، اظهار داشت: شهید سلیمانی یک کتاب برای رشد معنوی انسان تلقی می‌شود که مکتبش توسط اهل قلم باید به رشته تحریر بیاید تا آیندگان هم بداند در تاریخ ایران همچنین مجاهدانی تمام عیار و خستگی ناپذیر بوده اند.
زکیه آذرمهرافزود: "سلیمانی عزیز" کتابی است با 254 صفحه روایت از شجاعت و همت و دلتنگی ، صفحاتی که هر کدام قصه ای از دلاوری های سردار دلها را به همراه ضمیمه عکس ها و متن کامل وصیت نامه  ایشان به تصویر کشیده است.و
آذر مهر گفت: این کتاب به همت "عالمه طهماسبی"، "لیلا موسوی" و "مهدی قربانی"  نوشته و انتشارات یاران آن را منتشر کرده است .
گفتنی است‌ در ادامه این نشست حاضرین به جمع خوانی  کتاب پرداخته و نظرات خود را در مورد کتاب «سلیمانی عزیز» بیان کردند.
 
نسخه قابل چاپ