فهرست

اخبار شهرستان‌ها

به مناسبت دهه مبارک فجر انجام شد؛

اهدای 400 جلد کتاب توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به کتابخانه های عمومی راز و جرگلان

سرپرست اداره کتابخانه های عمومی شهرستان راز و جرگلان از اهدای 400 جلد کتاب توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان به کتابخانه های عمومی این شهرستان به مناسبت فرارسیدن دهه مبارک فجر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان خراسان شمالی، سپرست اداره کتابخانه های عمومی شهرستان راز و جرگلان ضمن تبریک فرارسیدن چهل و چهارمین سالگشت پیروزی انقلاب اسلامی، اظهار داشت:اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان در ایام هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار نیز 300 جلد کتاب به کتابخانه های عمومی شهرستان اهدا کرده بود و عمده کتاب های اهدا شده در بخش آموزشی و کمک درسی است.
آزاده پارسا با بیان اینکه دهه فجر فرصت بازنگری در ارزش‌ها و آرمان‌هاست، افزود: انقلاب اسلامی اتفاق بزرگی است، اتفاقی که باعث سربلندی ملت بزرگ ایران شد و امروز انقلاب اسلامی ایران به درجه‌ای از رشد و بالندگی رسیده که جهان را تحت تأثیر خود قرار داده و ملت‌های آزادی‌خواه از این انقلاب بی‌نظیر الهام می‌گیرند.
پارسا با اشاره به شعار کتابخانه های عمومی(( ایران_سرزمین_فرهنگ_و_کتاب_است))، گفت: دستگاهای فرهنگی در کنار کتابخانه های عمومی در راستای ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی فعالیت کنند تا آرمان های انقلاب اسلامی به درستی به نسل جوان امروز منتقل شود.
 
نسخه قابل چاپ