فهرست

اخبار شهرستان‌ها

به مناسبت نوزدهیمن سالروز تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور؛

حضور فرماندار شهرستان فاروج در کتابخانه عمومی ملاصدرا

فرماندار شهرستان فاروج و جمعی از مسئولان شهرستان به مناسبت فرارسیدن 17 اسفند ماه نوزدهمین سالروز تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور همزمان با اجرای طرح کتابخانه گردی در کتابخانه عمومی ملاصدرا حضور یافتند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان خراسان شمالی، به مناسبت فرارسیدن سالروز تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور طرح کتابخانه گردی در شهرستان فاروج با حضور عبدالرضا فرزانه فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستانی در کتابخانه ملاصدرا اجرا شد.
فرماندار شهرستان فاروج در این بازدید با قدردانی از خدمات ارائه شده در حوزه کتابخانه ای شهرستان، اظهار داشت: گسترش فرهنگ مطالعه در جامعه موثرترین و کم هزینه ترین راهبرد برای کاهش آسیب های اجتماعی است و می تواند پیام آور نظم و امنیت در جامعه باشد.
عبدالرضا فرزانه افزود: تلاش برای اشاعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی باید به یک وظیفه همگانی تبدیل شود.

بر اساس این گزارش در حاشیه این بازدید، نفیسه نجاتی محمودی سرپرست اداره کتابخانه های شهرستان فاروج ضمن تبریک ولادت منجی عالم بشریت و 17 اسفند فرارسیدن نوزدهمین سالگرد تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور به گزارشی از عملکرد کتابخانه ها و معرفی خدمات کتابخانه پرداخت.
نفیسه نجاتی افزود: در قالب این طرح عموم علاقمندان و کلیه مسئولین و مدیران اجرایی شهرستان می توانند با حضور در کتابخانه با تلاش ارزنده کتابداران ، خدمات و روند فعالیتها و اقدامات اجرای نهاد کتابخانه های عمومی آشنا شوند.
گفتنی است فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان ضمن بازدید از قسمتهای مختلف کتابخانه به بررسی مشکلات کتابخانه پرداختند و بصورت رایگان عضو کتابخانه شدند.
در پایان به مناسبت گرامیداشت هفته منابع طبیعی و 15 اسفند روز درختکاری چند اصله نهال در فضای سبز کتابخانه کاشته شد.
 
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ