فهرست

اخبار شهرستان‌ها

همزمان با فرارسیدن روز درختکاری و در آستانه سالروز تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور؛

کارگاه محیط زیست و کاشت نهال در محل کتابخانه مرکزی بجنورد برگزار شد

رییس کتابخانه مرکزی بجنورد گفت: به مناسبت فرارسیدن روز درختکاری و در آستانه فررارسیدن سالروز تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور، کارگاه محیط زیست و کاشت نهال در محل کتابخانه مرکزی بجنورد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان شمالی، رییس کتابخانه مرکزی بجنورد، از برگزاری کارگاه محیط زیست به همراه کاشت نهال با حضور دانش آموزان در محل کتابخانه مرکزی بجنورد خبر داد.
رضا آدمیان اظهار داشت: به منظور آشنایی هرچه بیشتر قشر نوجوان با اهمیت مسائل زیست محیطی و نقشی که هرکدام از ما در این زمینه داریم کارگاه محیط زیست با همکاری مدرسه رستگاران بجنورد در محل کتابخانه مرکزی بجنورد برگزار شد.
آدمیان گفت: در این کارگاه که با کمک یکی از فعالان حوزه کتاب و کتابخوانی برگزار شد، مسائلی همچون اهمیت توجه به محیط زیست، درخت و درختکاری، مشکلات زیست محیطی شهر بجنورد و ... برای حاضرین تشریح شد.
آدمیان در پایان افزود: در کتابخانه مرکزی با برگزاری نشست ها و کارگاه های مختلف در مناسبت های گوناگون سعی در بالا بردن سطح آگاهی و ارتقا فرهنگی جامعه را داریم تا گامی هر چند کوچک در جهت بالندگی نظام جمهوری اسلامی داشته باشیم .
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ