فهرست

اخبار شهرستان‌ها

همزمان با فرارسیدن میلاد امام زمان(ع) و سالروز تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور؛

نشست نقد و رونمایی از کتاب طلیعه موعود و چهل گانه های مذهبی برگزار شد

رییس کتابخانه مرکزی بجنورد گفت: به همت کتابخانه عمومی مرکزی آیت الله مهمان نواز بجنورد، به مناسبت فرارسیدن میلاد امام زمان(ع) و سالروز تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور، نشست نقد و رونمایی کتاب طلیعه موعود و چهل گانه های مذهبی با حضور نویسندگان و منتقدین و علاقه مندان در محل آمفی تئاتر کتابخانه دهخدا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان شمالی، رییس کتابخانه مرکزی بجنورد، از برگزاری نشست نقد و رونمایی کتاب "طلیعه موعود و چهل گانه های مذهبی" نوشته علی حصاری به مناسبت فرارسیدن میلاد امام زمان(ع) و سالروز تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور، با حضور نویسندگان، اساتید دانشگاه و دیگر علاقمندان به حوزه کتاب و کتابخوانی در محل آمفی تئاتر کتابخانه دهخدا برگزار شد.
رضا آدمیان گفت: این کتاب های ارزشمند اثر علی حصاری از نویسندگان و شاعران مطرح بجنورد است که توسط انتشارات زبان علم به در سال 1401 به چاپ رسیده است.
آدمیان در پایان افزود: کتابخانه مرکزی با برگزاری این نشست ها تلاش دارد علاوه بر ترویج کتاب و کتابخوانی از نویسندگان بومی حمایت کرده و در تبلیغ و ترویج آثار ارزشمند آنان گامی موثر بردارد.
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ